Notowania gieldowe
Data otwarcia: 2018-08-16
Cena otwarci
36.2
Zmiana
-3.85
Obroty
1.45
Kurs MIN[PLN]
36.2
Kurs MAX[PLN]
37.15
Grajewo

Specjalisty ds. inwestycyjno - budowlanych

Opis stanowiska:

  • Tworzenie planów inwestycyjnych i modernizacyjnych Spółek na podstawie zgłoszonych potrzeb,
  • Opracowywanie założeń technicznych i ekonomicznych planów inwestycyjno-modernizacyjnych,
  • Opracowywanie założeń do umów i opiniowanie ofert,
  • Sporządzanie harmonogramów prac inwestycyjno-modernizacyjnych,
  • Weryfikacja kosztorysów prac inwestycyjno-modernizacyjnych,
  • Nadzorowanie i odbiór realizowanych inwestycji,
  • Przygotowywanie wniosków i występowanie do Urzędów o wydanie pozwoleń na realizację inwestycji lub ich modernizację,
  • Nadzór nad obiektami budowlanymi oraz dokumentacją tych obiektów,
  • Zlecanie i nadzór nad realizacją prac budowlanych w ramach bieżących napraw, planowanych remontów i inwestycji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane, konstrukcyjne),
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych,
  • Umiejętność kosztorysowania prac budowlanych,
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w Działach Technicznych firm produkcyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Osoby zainteresowane złożeniem oferty na w/w stanowisko prosimy o przesłanie CV używajac przycisku „Aplikuj

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pfleiderer Grajew Sp. z o.o.z siedzibą w Grajewie (ul. Wiórowa 1,     19-200  Grajewo) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ."

X