Notowania gieldowe
Data otwarcia: 2018-09-21
Cena otwarci
36.5
Zmiana
-0.68
Obroty
8.21
Kurs MIN[PLN]
36.2
Kurs MAX[PLN]
37
Grajewo

Specjalista ds. Controllingu

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz dotyczących bieżącej działalności spółki,
  • Przygotowanie danych do faktur ręcznych za usługi wzajemne,
  • Zamykanie miesiąca w zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Bieżąca kalkulacja i analiza kosztu standardowego wyrobów,
  • Analiza wyników finansowych Spółki,
  • Udział w procesie budżetowania Spółki oraz przygotowaniu prognoz finansowych,
  • Kontrolowanie i analiza poziomu kosztów,
  • Identyfikacja oraz analiza odchyleń od założeń budżetowych ,
  • Współpraca z GUS w zakresie sprawozdawczości Spółki,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie przygotowania raportowaniazarządczego,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość, analityka),
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Controllingu lub Analiz Finansowych (min.1-2 lata)
  • Znajomość zasad rachunkowości na potrzeby sporządzania raportów zarządczych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela,
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje  zawodowe.

Osoby zainteresowane złożeniem oferty na w/w stanowisko prosimy o przesłanie CV używajac przycisku „Aplikuj

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pfleiderer Polska Sp. z o.o.z siedzibą we Wrocławiu(ul. Strzegomska 42 AB, 53-611 Wrocław) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ."

X