Notowania gieldowe
Data otwarcia: 2018-08-16
Cena otwarci
36.2
Zmiana
-3.85
Obroty
1.45
Kurs MIN[PLN]
36.2
Kurs MAX[PLN]
37.15
Grajewo

Asystent/- ka Zarządu

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie sekretariatu,
  • Prowadzenie terminarza spotkań, konferencji i narad,
  • Organizacja podróży służbowych Dyrektora Zakładu,
  • Rejestracja delegacji Pracowników zakładu,
  • Przygotowywanie i obsługa spotkań, konferencji i narad,
  • Przygotowywanie prezentacji , raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej ,
  • Realizacja tłumaczeń oraz zlecanie tłumaczeń firmom zewnętrznym,

Oczekiwania:

  •  Wykształcenie średnie lub wyższe - ekonomiczne lub administracyjne,
  • Roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta/-ki , sekretarki,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności  Power Pointa i Excela,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność,
  • Samodzielność oraz inicjatywa,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  •  Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje  zawodowe.

Osoby zainteresowane złożeniem oferty na w/w stanowisko prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku „Aplikuj

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb prowadzonej obecnie rekrutacji i procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości w Grupie PFL Group  SA .zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

X